User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role name
el: Όνομα ρόλου

en: Events
el: Γεγονότα

en: The e-mail address %mail is not valid.
el: Η διεύθυνση e-mail %mail δεν είναι έγκυρη.

en: Mail to
el: Ταχυδρόμηση σε

en: Alert
el: Συναγερμός

en: Welcome (new user created by administrator)
el: Καλωσορίσατε (νέος χρήστης δημιουργήθηκε από διαχειριστή)

en: Welcome (awaiting approval)
el: Καλωσορίσατε (αναμονή έγκρισης)

en: Welcome (no approval required)
el: Καλωσορίσατε (δεν είναι απαραίτητη η έγκριση)

en: Password recovery
el: Ανάκτηση κωδικού πρόσβασης
