User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: Administration
eo: Administrado

en: Settings
eo: Agordoj

en: Roles
eo: Roloj

en: Role name
eo: Rola nomo

en: The e-mail address %mail is not valid.
eo: La retpoŝtadreso %mail ne estas valida.

en: Welcome (new user created by administrator)
eo: Bonveno (nova uzanto kreiĝi per administristo)
