User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Role name
eu: Zereginaren izena

en: Events
eu: Gertaerak

en: The e-mail address %mail is not valid.
eu: %mail email helbideak ez du balio.

en: Alert
eu: Alerta

en: Welcome (new user created by administrator)
eu: Ongi etorri (erabiltzaile berria kudeatzaileak sortua)

en: Welcome (awaiting approval)
eu: Ongi etorri (onarpenaren zain)

en: Welcome (no approval required)
eu: Ongi etorri (ez da onarpenik behar)

en: Password recovery
eu: Pasahitza berreskuratu
