User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subject
fi: Aihe

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Settings
fi: Asetukset

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role name
fi: Roolin nimi

en: Events
fi: Tapahtumat

en: The e-mail address %mail is not valid.
fi: %mail ei ole kelvollinen sähköpostiosoite.

en: Mail to
fi: Lähetä postia:

en: Alerts
fi: Hälytykset

en: Alert
fi: Varoitus

en: Welcome (new user created by administrator)
fi: Tervetuloa (uusi ylläpidon luoma käyttäjä)

en: Welcome (awaiting approval)
fi: Tervetuloa (odottaa hyväksyntää)

en: Welcome (no approval required)
fi: Tervetuloa (erillistä hyväksyntää ei vaadita)

en: Password recovery
fi: Salasanan palautus

en: Admin (user awaiting approval)
fi: Ylläpitäjä (käyttäjä odottaa hyväksyntää)
