User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Administration
gl: Administración

en: Settings
gl: Axustes

en: Role name
gl: Nome do rol

en: Events
gl: Eventos

en: The e-mail address %mail is not valid.
gl: O enderezo de correo-e %mail non é válido.

en: Welcome (new user created by administrator)
gl: Benvida (novo usuario creado polo adminstrador)

en: Welcome (awaiting approval)
gl: Benvida (pendente de aprobación)

en: Welcome (no approval required)
gl: Benvida (sen necesidade de aprobación)

en: Password recovery
gl: Recuperación de contrasinal
