User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Administration
he: ניהול

en: Settings
he: הגדרות

en: Roles
he: תפקידים

en: Role name
he: שם תפקיד

en: Events
he: אירועים

en: The e-mail address %mail is not valid.
he: כתובת הדואר האלקטרוני אינה תקינה.

en: Alert
he: אתרעה

en: Welcome (new user created by administrator)
he: ברוך הבא (משתמש חדש שנוצר ע"י מנהל)

en: Welcome (awaiting approval)
he: ברוך הבא ( משתמש חדש שמחכה לאישור מנהל)

en: Welcome (no approval required)
he: ברוך הבא (לא נדרש אישור מנהל)

en: Password recovery
he: שחזור סיסמה
