User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: Administration
hr: Administracija

en: Settings
hr: Postavke

en: Roles
hr: Uloge

en: Role name
hr: Naziv uloge

en: The e-mail address %mail is not valid.
hr: Adresa e-pošte %mail nije valjana.

en: Welcome (new user created by administrator)
hr: Dobrodošli (novi korisnik kojeg je napravio administrator)

en: Welcome (awaiting approval)
hr: Dobrodošli (čeka odobrenje)

en: Welcome (no approval required)
hr: Dobrodošli (nije potrebno odobrenje)

en: Password recovery
hr: Povrat lozinke
