User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Type
hu: Típus

en: Subject
hu: Tárgy

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Settings
hu: Beállítások

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Role name
hu: Szerepkör neve

en: Events
hu: Események

en: The e-mail address %mail is not valid.
hu: %mail e-mail cím hibás.

en: Mail to
hu: Címzett

en: Alerts
hu: Riasztások

en: Alert
hu: Riasztás

en: Welcome (new user created by administrator)
hu: Üdvözlet (ha a felhasználót az adminisztrátor hozta létre)

en: Welcome (awaiting approval)
hu: Üdvözlet (jóváhagyásra vár)

en: Welcome (no approval required)
hu: Üdvözlet (ha nem szükséges jóváhagyni)

en: Password recovery
hu: Új jelszó igénylése

en: Admin (user awaiting approval)
hu: Admin (elbírálásra váró regisztráció)

en: User Registration Notification
hu: User registration notification
