User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Type
ja: タイプ

en: Subject
ja: 件名

en: Administration
ja: 管理

en: Settings
ja: 設定

en: Roles
ja: 役割

en: Role name
ja: 役割名

en: Events
ja: イベント

en: The e-mail address %mail is not valid.
ja: メールアドレス %mail が有効ではありません。

en: Mail to
ja: メールの送信先

en: Alerts
ja: アラート

en: Alert
ja: 警告

en: Welcome (new user created by administrator)
ja: ウェルカム（管理者作成のユーザー）

en: Welcome (awaiting approval)
ja: ウェルカム（承認待ち）

en: Welcome (no approval required)
ja: ウェルカム（承認不要）

en: Password recovery
ja: パスワード再発行

en: Admin (user awaiting approval)
ja: 管理者（ユーザー承認待ち）
