User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role name
jv: Jeneng parāgā

en: The e-mail address %mail is not valid.
jv: Alamat e-mail %mail ora bener.

en: Welcome (new user created by administrator)
jv: Sugeng Rawuh (panganggo anyar digawe karo Administrator)

en: Welcome (awaiting approval)
jv: Sugeng Rawuh (nunggu pasetujonan)

en: Welcome (no approval required)
jv: Sugeng Rawuh (ora nunggu pasetujonan)

en: Password recovery
jv: Mbalekaké tembung sandhi
