User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Body
km: តួ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Role name
km: ឈ្មោះ​តួ​នាទី

en: The e-mail address %mail is not valid.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល %mail មិន​ត្រឹមត្រូវ​ឡើយ ។

en: Welcome (new user created by administrator)
km: សូម​ស្វាគមន៍​ (អ្នក​ប្រើ​ថ្មី​ដែល​បាន​បង្កើត​ដោយ​អ្នក​គ្រប់​គ្រង)

en: Welcome (awaiting approval)
km: សូម​ស្វាគមន៍​ (រង់​ចាំ​ការ​អនុម័ត)

en: Welcome (no approval required)
km: សូម​ស្វាគមន៍​ (គ្មាន​​ការ​អនុម័តត្រូវ​បាន​ទាម​ទារ)

en: Password recovery
km: សង្គ្រោះ​ពាក្យ​សម្ងាត់​
