User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role name
ku: ناوی ڕۆڵ

en: Welcome (awaiting approval)
ku: بەخێرهاتی (چاوەڕێی چاوپێداخشاندنەوە دەکات)

en: Welcome (no approval required)
ku: بەخێرهاتی (چاوپێداخشاندنەوە پێویست ناکات)
