User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Roles
lv: Lomas

en: Role name
lv: Lomas nosaukums

en: Events
lv: Notikumi

en: The e-mail address %mail is not valid.
lv: Jūsu norādītā e-pasta adrese %mail nav derīga.

en: Mail to
lv: Nosūtīt

en: Password recovery
lv: Paroles atgūšana
