User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ
