User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Administration
nl: Beheer

en: Settings
nl: Instellingen

en: Roles
nl: Rollen

en: Role name
nl: Naam rol

en: Events
nl: Evenementen

en: The e-mail address %mail is not valid.
nl: Het opgegeven e-mailadres %mail is niet geldig.

en: Mail to
nl: Mail naar

en: Alert
nl: Alarm

en: Welcome (new user created by administrator)
nl: Welkom (nieuwe gebruiker aangemaakt door beheerder)

en: Welcome (awaiting approval)
nl: Welkom (in afwachting van goedkeuring)

en: Welcome (no approval required)
nl: Welkom (geen goedkeuring vereist)

en: Password recovery
nl: Wachtwoord opnieuw opvragen

en: Admin (user awaiting approval)
nl: Beheerder (gebruiker wacht op goedkeuring)
