User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Type
oc: Tipe

en: Subject
oc: Objècte

en: Administration
oc: Administracion

en: Settings
oc: Paramètres

en: Roles
oc: Ròtles

en: Role name
oc: Nom del ròtle

en: Events
oc: Eveniments

en: The e-mail address %mail is not valid.
oc: L'adreça electronica %mail es pas valida.

en: Welcome (new user created by administrator)
oc: Benvenguda (utilizaire novèl creat per l'administrator)

en: Welcome (awaiting approval)
oc: Benvenguda (en espèra d'aprovacion)

en: Welcome (no approval required)
oc: Benvenguda (pas cap d'aprovacion requesida)

en: Password recovery
oc: Recuperacion de la senhal
