User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: Administration
fa: مدیریت

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Role name
fa: نام نقش

en: Alert
fa: هشدار

en: Welcome (new user created by administrator)
fa: خوش آمدید (کاربر جدید، ایجاد شده توسط مدیریت)

en: Welcome (awaiting approval)
fa: خوش آمدید (منتظر موافقت)

en: Welcome (no approval required)
fa: خوش آمدید (موافقت لازم نیست)

en: Password recovery
fa: بازیابی رمز
