User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Administration
ro: Administrare

en: Settings
ro: Setări

en: Roles
ro: Roluri

en: Role name
ro: Numele rolului

en: Events
ro: Evenimente

en: The e-mail address %mail is not valid.
ro: Adresa de e-mail %mail nu este validă.

en: Alert
ro: Alertă

en: Welcome (new user created by administrator)
ro: Bun venit (utilizator nou creat de administrator)

en: Welcome (awaiting approval)
ro: Bun venit (așteaptă aprobare)

en: Welcome (no approval required)
ro: Bun venit (aprobarea nu este necesară)

en: Password recovery
ro: Recuperare parolă

en: Admin (user awaiting approval)
ro: Administrator (utilizatorul așteaptă aprobare)
