User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Subject
ru: Тема

en: Administration
ru: Администрирование

en: Settings
ru: Настройки

en: Roles
ru: Роли

en: Role name
ru: Название роли

en: Events
ru: Мероприятия

en: The e-mail address %mail is not valid.
ru: Адрес электронной почты %mail некорректен.

en: Mail to
ru: Отправить

en: Alert
ru: Оповещение

en: Welcome (new user created by administrator)
ru: Добро пожаловать (новый пользователь создан администратором)

en: Welcome (awaiting approval)
ru: Добро пожаловать (ожидает подтверждения)

en: Welcome (no approval required)
ru: Добро пожаловать (подтверждения не требуется)

en: Password recovery
ru: Восстановление пароля

en: Admin (user awaiting approval)
ru: Администратор (пользователь ожидает одобрения)
