User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Body
sk: Text

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Administration
sk: Administrácia

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Role name
sk: Názov kategórie používateľov

en: Events
sk: Udalosti

en: The e-mail address %mail is not valid.
sk: E-mailová adresa %mail nie je platná.

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Welcome (new user created by administrator)
sk: Vitajte (nový používateľ vytvorený administrátorom)

en: Welcome (awaiting approval)
sk: Vitajte (čaká na povolenie)

en: Welcome (no approval required)
sk: Vitajte (nepožaduje sa potvrdenie)

en: Password recovery
sk: Obnova hesla
