User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Roles
sl: Vloge

en: Role name
sl: Ime vloge

en: The e-mail address %mail is not valid.
sl: E-naslov %mail ni veljaven.
