User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: Administration
sq: Administrimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Roles
sq: Rolet

en: Role name
sq: Emri i rolit

en: The e-mail address %mail is not valid.
sq: Adresa e-mail %mail nuk është e vlefshme.
