User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Settings
sr: Подешавања

en: Roles
sr: Улоге

en: Password recovery
sr: Опоравак лозинке
