User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: Settings
sv: Inställningar

en: Roles
sv: Roller

en: Role name
sv: Rollnamn

en: Events
sv: Aktiviteter

en: The e-mail address %mail is not valid.
sv: E-postadressen %mail är inte giltig.

en: Mail to
sv: Skicka till

en: Alert
sv: Larm

en: Welcome (new user created by administrator)
sv: Välkomstmeddelande (ny användare skapad av administratör)

en: Welcome (awaiting approval)
sv: Välkomstmeddelande (väntar på godkännande)

en: Welcome (no approval required)
sv: Välkomstmeddelande (inget godkännande krävs)

en: Password recovery
sv: Återställ lösenord

en: Admin (user awaiting approval)
sv: Administratör (användare väntar på godkännande)
