User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Type
te: రకం

en: Subject
te: విషయం

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Settings
te: అమరికలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Role name
te: పాత్ర పేరు

en: The e-mail address %mail is not valid.
te: %mail అన్న ఈ-మెయిలు చిరునామా సరైనది కాదు.

en: Welcome (new user created by administrator)
te: స్వాగతం (నిర్వాహకులు కొత్త వాడుకరిని సృష్టించారు)

en: Welcome (awaiting approval)
te: స్వాగతం (అనుమతి కోసం వేచి ఉన్నారు)
