User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Subject
uk: Тема

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Settings
uk: Налаштування

en: Roles
uk: Ролі

en: Role name
uk: Назва ролі

en: Events
uk: Події

en: The e-mail address %mail is not valid.
uk: Адреса електронної пошти %mail не є припустимою.

en: Mail to
uk: Відправлення

en: Alerts
uk: Увага!

en: Alert
uk: Застереження

en: Welcome (new user created by administrator)
uk: Привітання (новий користувач створений адміністратором)

en: Welcome (awaiting approval)
uk: Привітання (очікування схвалення)

en: Welcome (no approval required)
uk: Привітання (схвалення не потрібне)

en: Password recovery
uk: Відновлення пароля

en: Admin (user awaiting approval)
uk: Адміністратор (користувач очікує на схвалення)
