User registration notification (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Administration
vi: Quản lý

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Roles
vi: Vai trò

en: Role name
vi: Tên vai trò

en: Events
vi: Sự kiện

en: The e-mail address %mail is not valid.
vi: Địa chỉ thư điện tử %mail không hợp lệ.

en: Alerts
vi: Báo động

en: Alert
vi: Báo động

en: Welcome (new user created by administrator)
vi: Chào mừng (người dùng mới được quản trị viên cấp)

en: Welcome (awaiting approval)
vi: Xin chào (đang chờ xét duyệt)

en: Welcome (no approval required)
vi: Xin chào (không cần xét duyệt)

en: Password recovery
vi: Khôi phục mật khẩu
