User registration notification (2.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Type
is: Gerð

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Administration
is: Stjórnun

en: Settings
is: Stillingar

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role name
is: Nafn hlutverks
