User registration notification (2.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Role name
kk: Рөл атауы
