User registration notification (2.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Settings
mr: संरचना

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
