User registration notification (2.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Body
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Administration
ur: تنظیم

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Roles
ur: رولز
