User registration notification (2.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Roles
ka: როლები

en: Role name
ka: როლის სახელი
