User registration notification (2.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Administration
mn: Удирдлага

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Roles
mn: Үүргүүд
