User registration notification (2.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Type
pt: Tipo

en: Subject
pt: Assunto

en: Administration
pt: Administração

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Settings
pt: Definições

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Role name
pt: Nome do grupo

en: User roles
pt: Grupos de utilizador

en: Mail to
pt: Mail para

en: Alert
pt: Alerta
