User registration notification (2.0.0-alpha5) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Body
af: Teks

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Administration
af: Administrasie

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings

en: Roles
af: Rolle

en: Role name
af: Rolnaam
