User registration notification (2.0.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Subject
gu: વિષય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Alert
gu: ચેતવણી
