User registration notification (2.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Roles
ne: भूमिका

en: Role name
ne: भूमिका नाम
