User registration notification (2.0.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Type
ast: Triba

en: Subject
ast: Asuntu

en: Administration
ast: Alministración

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Role name
ast: Nome del rol
