User registration notification (2.0.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Administration
bg: Администриране

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: Roles
bg: Роли

en: Role name
bg: Име на роля

en: Mail to
bg: Пиши до
