User registration notification (2.0.0-alpha6) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Type
mg: Karazana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: - None -
mg: - Tsy misy -
