User registration notification (2.0.0-alpha6) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Type
ml: തരം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍
