User registration notification (2.0.0-alpha7) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Body
am: አካል

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Roles
am: ሚናዎች
