User registration notification (2.0.0-alpha7) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Type
bn: টাইপ

en: Subject
bn: বিষয়

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Roles
bn: ভূমিকা
