User registration notification (2.0.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Administration
nn: Administrasjon

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Event
nn: Hending

en: Roles
nn: Roller
