User registration notification (2.0.0-alpha7) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Subject
os: Темæ

en: Administration
os: Разамынад

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ
