User registration notification (2.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Administration
bs: Administracija

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Event
bs: Događaj

en: Roles
bs: Uloge

en: Events
bs: Događaji
