User registration notification (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: - None -
da: - Ingen -

en: Settings
da: Indstillinger

en: Event
da: Begivenhed

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Roles
da: Roller

en: Events
da: Begivenheder

en: User roles
da: Brugerroller

en: Enable logging
da: Aktiver logging
