User registration notification (2.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Subject
fil: Paksa

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Roles
fil: Mga papel
