User registration notification (2.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Type
hi: प्रकार

en: Subject
hi: विषय

en: Administration
hi: प्रशासन

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Roles
hi: भूमिका
