User registration notification (2.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Roles
hy: Դերեր
